Wydajność i ochrona DDoS

AVET INS pomaga nie tylko chronić Twój biznes online ale także maksymalizować jego zyski. Jest to możliwe dzięki zapewnieniu odpowiedniej wydajności Twoich aplikacji i serwisów internetowych oraz ochronie ich przed atakami typu DoS (ang. Denial of Service) i DDoS (Distributed Denial of Service).

W celu ochrony wydajności oferujemy kompleksowe rozwiązanie zaczynając od pomocy w zdefiniowaniu parametrów wydajnościowych i stworzeniu adekwatnej architektury do rzeczywistych potrzeb organizacji poprzez wsparcie na etapie integracji poszczególnych komponentów aż po weryfikację wydajności za pomocą testów lub ciągłego monitorowania.

W ramach ochrony przed atakami DDoS dostarczamy kompleksowych rozwiązań tworzonych pod wymogi biznesowe i techniczne danej organizacji, gdyż tylko takie podejście gwarantuje wymagany efekt.

Pomagamy także dużym organizacjom testować swoje skomplikowane zabezpieczenia przed atakami DDoS zarówno w warstwie technologicznej jak i organizacyjnej. Dzięki naszej metodologii testowania organizacje z jednej strony mogą być pewne swoich zabezpieczeń a z drugiej strony w wielu przypadkach udaje nam się zwiększyć efektywność zastosowanych środków.

Rekomendacja D i zarządzanie wydajnością

W ramach naszych usług związanych z wydajnością oferujemy Bankom pełną zgodność z wymogami Rekomendacji D, a w szczególności z punktami 9.27 – 9.30.

Blog

MS SQL Server 2005 Extended Support kończy się 12 kwietnia

Rozszerzone wsparcie dla serwera Microsoft SQL Server 2005 kończy się 12 kwietnia. To ostatni moment aby dokonać migracji do wyższej wersji.

Jeśli tego nie zrobiłeś to AVET INS może wesprzeć ...

2016-03-01 09:00, Czytaj więcej Więcej
Kiedy Flash wyginie?

Flash to jedna z tych technologii, która ma bardzo złą – i w tym wypadku całkowicie zasłużenie – reputację w obszarze bezpieczeństwa. Ta reputacja jest tak zła, że od jakiegoś czasu część ...

2016-02-11 16:45, Czytaj więcej Więcej
Krytyczna podatność w kliencie OpenSSH (CVE-2016-0777, CVE-2016-0778)

Wersje oprogramowania klienckiego OpenSSH w wersjach od 5.4 do 7.1 podatne są na atak umożliwiający wyciek pamięci oraz kradzież kluczy prywatnych. W przypadku, gdy połączenie SSH zostanie przerwane ...

2016-02-01 09:30, Czytaj więcej Więcej
Microsoft ogranicza wsparcie IE tylko do wersji 11

Microsoft przestaje wspierać starsze wersje przeglądarki Internet Explorer. Jedyną wspieraną wersją od dzisiaj jest IE 11 i wyższe. Dla wielu systemów (np. Windows 7) może to oznaczać potrzebę aktualizacji lub ...

2016-01-13 09:00, Czytaj więcej Więcej
SafeNet Day: Szyfrowanie w chmurze - prezentacja

Prezentacja Aleksandra Czarnowskiego z konferencji SafeNet Day na temat Szyfrowanie w chmurze jest już dostępna do pobrania. Zapraszamy do pobrania poniżej:

http://www.avet.com.pl/media/pdf/2015-11-02_Szyfrowanie_w_chmurze.pdf

2015-10-31 10:00, Czytaj więcej Więcej