Testy aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne są dzisiaj jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa każdej organizacji. Urządzenia mobilne są używane do przetwarzania coraz bardziej krytycznych informacji i stały się w wielu przypadkach krytycznym elementem procesów biznesowych. Szeroka funkcjonalność urządzeń mobilnych jak i aplikacji na nich uruchamianych oraz dostęp do danych prywatnych powoduje że są one idealny celem ataków. AVET INS pomaga zabezpieczyć aplikacje mobilne oraz informacje przez nie przetwarzane jak i procesy biznesowe oparte o rozwiązania mobilne, oraz ochronić systemy przez zagrożeniami wynikającymi z penetracji urządzeń mobilnych i koncepcji BYOD (ang. Bring Your Own Device).

Korzyści:

  • Kontrola nad urządzeniami mobilnymi i aplikacjami w organizacji
  • Aplikacje biznesowe odporne na ataki
  • Zapewnienie zgodności z wymogami sektorowymi i regulacjami prawnymi

Inne usługi:

ISO 27001 a testy aplikacji mobilnych

Jeśli organizacja posiada wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oparty o standard ISO 27001 nasze testy pomagają efektywnie zarządzać bezpieczeństwem urządzeń i użytkowników mobilnych oraz infrastrukturą umożliwiającą ich funkcjonalnie. W ramach zgodności z ISO 27001 zapewniamy także opracowanie i wdrożenie odpowiednich procedur w tym zakresie realizując bezpieczną koncepcję BYOD. Dostarczamy także kompleksowe rozwiązania w zakresie analizy i zarządzania ryzykiem zgodnie z ISO 27005 w obszarze urządzeń, użytkowników i aplikacji mobilnych.

Forenisc

Dla urządzeń mobilnych oferujemy także usługi związane z analizą powłamaniową oraz kompleksowym zarządzaniem incydentami włącznie z możliwością analizy firmware'u urządzeń.

Blog

MS SQL Server 2005 Extended Support kończy się 12 kwietnia

Rozszerzone wsparcie dla serwera Microsoft SQL Server 2005 kończy się 12 kwietnia. To ostatni moment aby dokonać migracji do wyższej wersji.

Jeśli tego nie zrobiłeś to AVET INS może wesprzeć ...

2016-03-01 09:00, Czytaj więcej Więcej
Kiedy Flash wyginie?

Flash to jedna z tych technologii, która ma bardzo złą – i w tym wypadku całkowicie zasłużenie – reputację w obszarze bezpieczeństwa. Ta reputacja jest tak zła, że od jakiegoś czasu część ...

2016-02-11 16:45, Czytaj więcej Więcej
Krytyczna podatność w kliencie OpenSSH (CVE-2016-0777, CVE-2016-0778)

Wersje oprogramowania klienckiego OpenSSH w wersjach od 5.4 do 7.1 podatne są na atak umożliwiający wyciek pamięci oraz kradzież kluczy prywatnych. W przypadku, gdy połączenie SSH zostanie przerwane ...

2016-02-01 09:30, Czytaj więcej Więcej
Microsoft ogranicza wsparcie IE tylko do wersji 11

Microsoft przestaje wspierać starsze wersje przeglądarki Internet Explorer. Jedyną wspieraną wersją od dzisiaj jest IE 11 i wyższe. Dla wielu systemów (np. Windows 7) może to oznaczać potrzebę aktualizacji lub ...

2016-01-13 09:00, Czytaj więcej Więcej
SafeNet Day: Szyfrowanie w chmurze - prezentacja

Prezentacja Aleksandra Czarnowskiego z konferencji SafeNet Day na temat Szyfrowanie w chmurze jest już dostępna do pobrania. Zapraszamy do pobrania poniżej:

http://www.avet.com.pl/media/pdf/2015-11-02_Szyfrowanie_w_chmurze.pdf

2015-10-31 10:00, Czytaj więcej Więcej